mgr Magdalena Nowicka

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

mgr Magdalena Nowicka - nauczyciel

Nowicka.jpg (296 KB)

Nauczyciel kontraktowy w awansie na stopień nauczyciela mianowanego

Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
z elementami terapii pedagogicznej oraz Pedagogika specjalna w zakresie edukacji, terapii i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z niepełnosprawnością intelektualną oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Podążając za potrzebami swoich podopiecznych stale kształci się i doskonali warsztat pracy.
W codziennej swojej pracy stara się wykorzystywać umiejętności nabyte podczas certyfikowanych szkoleń z zakresu terapii ręki, Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, Metody Dobrego Startu M. Bogdanowicz. Otwarta na kontakty z ludźmi w każdym wieku:)

Pasją jest ogród i każdy zielony skrawek przyrody. Uwielbia podróże - te bliskie i te dalekie. W zimowe wieczory chętnie ogląda filmy i gra w gry planszowe.