mgr Joanna Starzyńska

WICEDYREKTOR

mgr Joanna Starzyńska - wicedyrektor, pedagog specjalny

IMG_20190208_110628.jpg (1.39 MB)

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna w zakresie oligofrenopedagogiki. Trener TUS. W pracy i terapii z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych wykorzystuje metody dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka oraz atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Stawia na ciekawość poznawczą dziecka, wspiera jego optymalny rozwój. Stosuje wspomagające i alternatywne metody komunikacji, w tym Makaton (certyfikat II st.). Nieustannie wzbogaca swoje umiejętności na licznych szkoleniach i kursach m.in. Terapia dziecka z autyzmem, Program Rozwoju Poznawczego ,,Klucz do uczenia się" (Dolya, Wygotski), Integracja Bilateralna. Ukończyła kurs Arteterapii, obecnie prowadzi zajęcia grupowe z dziećmi z niepełnosprawnościami właśnie z tej dziedziny.

Mężatka i mama dwójki dzieci. Amatorka malarstwa, rysunku i łączonych technik plastycznych. Uwielbia zwierzęta, kajaki, literaturę, muzykę, teatr i ... kocha Bieszczady:)