Z plecakiem wspomnień ruszają ku przyszłości!- pożegnanie przedszkola:)

Kończy się rok, kolejny krok wykonać czas.
Zamykam drzwi, żeby otworzyć się na świat.
To, co już znam, nowym zastąpi teraz los.
Nie boję się, bo znowu stanie przy mnie ktoś.
Siłę mam, by wzbić się do góry!
Siłę mam, by patrzeć na chmury!
Siłę mam, by lecieć daleko stąd (...)
Takimi słowami dzieci sześcioletnie z Grupy Misia Uszatka pożegnały się z przedszkolem. To ta chwila, gdy dzieci robią kolejny wielki krok… Przedszkole to niesamowity czas w życiu dziecka i nie trzeba tego tłumaczyć nikomu. Nasi wspaniali Absolwenci z ogromną dumą zaprezentowali swoje umiejętności, podsumowując lata spędzone w murach naszej placówki. To było wyjątkowe i pełne emocji widowisko oraz niezapomniane przeżycie. W tym sentymentalnym, ale także radosnym spektaklu, Przedszkolaki słowem, ruchem, piosenką zatrzymały chwile, które pozostaną w ich/naszych sercach na zawsze:)
Drodzy Rodzice! Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście; za każde miłe słowo, każdy gest, każdą formę wsparcia. Wspólnie udało nam się stworzyć bezpieczne, przyjazne i pełne ciepła miejsce dla Waszych dzieci.
Naszym Drogim Absolwentom życzymy, aby nowy etap edukacji był pełen sukcesów, fascynujących odkryć i wspaniałych przyjaciół. Pamiętajcie, że drzwi naszego przedszkola są dla Was zawsze otwarte!
Tymczasem życzymy Wam: bezpiecznego wypoczynku, wielu wrażeń i inspirującyh przygód!

Naszym Drogim Absolwentom życzymy, aby nowy etap edukacji był pełen sukcesów, fascynujących odkryć i wspaniałych przyjaciół. Pamiętajcie, że drzwi naszego przedszkola są dla Was zawsze otwarte!










