Prawdziwie oscarowe pożegnanie przedszkola :)

Dziś w wielkim, iście hollywoodzkim stylu pożegnały przedszkole sześciolatki z Grupy Zielonej :) Oscary za bycie sobą - po prostu. Za swoje pasje, zainteresowania, postawy, za swoją wyjątkowość statuetkę przedszkolnego Oscara otrzymał Każdy Przedszkolak! To było inspirujące spotkanie! Prawdziwa Gala Osobowości! Czas emocji i wzruszeń, humoru i radości, ogromnej uważności na indywidualność! Każdy z Was napisał swoją historię w przedszkolnych murach:)
Życzymy naszym Absolwentom udanego, bezpiecznego wypoczynku i nieustającej radości z odkrywania świata. Idźcie przez świat z podniesionym głowami i mierzcie wysoko! Nie mówimy: żegnajcie, lecz do zobaczenia :)
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, wsparcie i czteroletnią obecność:)
To był zaszczyt i przyjemność kształtować Państwa Dzieci! Każde z nich odcisnęło ślad w naszych sercach, a codzienność zamieniło w przygodę!
Jesteśmy z Was dumni! Niech Wasze gwiazdy lśnią zawsze tak jasno jak dziś!





































