Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna

kisspng-animation-cartoon-drawing-clip-art-five-people-business-team-5aa36337ebb655.5024767015206572079655.png (517 KB)

"Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu
- o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat..." (R. Fulghum)
Kadra pedagogiczna to zespół wykształconych, przygotowanych do pracy na wysokim poziomie, pełnych pasji i "ludzkiego podejścia"nauczycieli oraz specjalistów.
W naszej placówce pracują ludzie wartościowi, pełni zapału, kompetentni i bardzo twórczy.
Nasi nauczyciele dbają o przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę; posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, mądrze towarzyszą im w codziennych aktywnościach, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Potrafią patrzeć, słuchać, obserwować dziecko we wszystkich zmaganiach i wprowadzać je w świat sukcesów i radości, ale także wszelkimi sposobami wspomagać i wspierać dzieci z trudnościami rozwojowymi.
Nasza Kadra pomaga odnaleźć dzieciom przestrzeń do prezentowania siebie, swoich możliwości oraz wyjątkowego i niepowtarzalnego sposobu myślenia:)