mgr Monika Czeropska

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

mgr Monika Czeropska - nauczyciel

B6E46BA6-B18D-459E-AF82-75D0F2E522F2.JPG (3.12 MB)

Absolwentka studiów licencjackich - pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz magisterskich ze specjalizacją pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Jest trenerem TUS. Posiada Certyfikat Programu Rozwoju Komunikacji MAKATON II st.. Ukończyła kurs ARTETERAPII i obecnie w przedzkolu prowadzi terapeutyczne zajęcia grupowe dla dzieci niepełnosprawnych.

W 2015 roku za zaangażowanie i pracę z dziećmi otrzymała nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Uwielbia dzieci i praca z nimi sprawia Jej ogromną radość. Jest osobą sumienną i lubiącą nowe wyzwania, których nie brakuje w pracy z przedszkolakami. Uważa, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest cierpliwość i zrozumienie małego człowieka i jego świata. Za co kocha swoją pracę? - Za to, że nawet wtedy kiedy ma gorszy humor, nie sposób nie uśmiechnąć się...

Czas wolny lubi spędzać aktywnie i kreatywnie w towarzystwie dobrej muzyki, lubi rysować i wszytko to wykorzystuje podczas codziennych zajęć i zabaw z dziećmii. Jej pasją jest uwiecznienie chwil na fotografii.