mgr Dominika Chodakowska

PEDAGOG SPECJALNY - NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

mgr Dominika Chodakowska - nauczyciel

ja.jpg (70 KB)

Ukończyła studia licencjackie o specjalności Nauczanie początkowe i studia magisterskie z zakresu Pedagogika. Jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Wychowanie Przedszkolne oraz studiów podyplomowych na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z Autyzmem i Zespołem Aspergera oraz Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika). Ukończyła wiele kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu edukacji matematycznej, przygotowującej do nauki czytania i pisania oraz rozwijających kompetencje komputerowe w edukacji przedszkolnej m.in.: „Diagnoza i Terapia Ręki I i II stopnia”, „MAKATON  I st. - Program Rozwoju Komunikacji”, „TUS”, "Metodę  Dobrego Startu M .Bogdanowicz". Wiedzę tę wykorzystuję w swojej pracy z dziećmi.

W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, czytać książki, spacerować oraz spotykać się z przyjaciółmi.