mgr Magdalena Drwęcka

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO, NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

mgr Magdalena Drwęcka - nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel wspomagający

Ukończyła studia magisterskie z pedagogiki specjalnej - oligofrenopedagogiki, studia podyplomowe z edukacji elementarnej (przedszkolnej i wczesnoszkolnej) z terapią pedagogiczną oraz studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania placówką oświatową.

Zależy Jej na wysokim poziomie kwalifikacji, dlatego stale je podnosi. Jest Terapeutą Ręki I i II stopnia, a także ternerem TUS, trenerem Umiejętności Prospołecznych i Zastępowania Agresji. Posiada Certyfikat Programu Rozwoju Komunikacji MAKATON II st. Osoba pogodna i cierpliwa, a zarazem wymagająca i wytrwała. Zawsze przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna.

Zainteresowania: dobra książka, muzyka, wolontariat.