Co się działo w grudniu w grupie Pomarańczowej?
Liczba odwiedzających:
99
Co działo się w grupie Pomarańczowej w grudniu?
Grudzień w grupie Pomarańczowej obfitował w wiele ciekawych wydarzeń.
- Rozpoczęliśmy świąteczne odliczanie a wszystko to za sprawą p. Kasi, mamy Emilki, która przygotowała dla nas kalendarz adwentowy - Dziękujemy :)
- Przystroiliśmy naszą grupową choinkę, by Święty Mikołaj mógł położyć pod nią prezenty :)
- Grudzień obfitował w wiele warsztatów. Odwiedziła nas ciocia Ula, z którą mogliśmy poćwiczyć nasze buzie oraz języki, by w przyszłości pięknie mówić. Odbyły się także warsztaty z komunikacji "Rozumiemy się", warsztaty o emocjach oraz warsztaty muzyczno - teatralne. Ponadto mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach z Profesorkiem Labolkiem pt: "Jak zrobić sztuczny śnieg?"
- Przygotowania do świąt w grupie Pomarańczowej ruszyły "pełną parą". Przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne, ciekawe i kolorowe prace na wystawę, stroiliśmy naszą salę oraz dokładnie posprzątaliśmy każdy kącik :)
- Zrealizowaliśmy kolejny moduł projektu edukacyjnego "Gramy zmysłami". Naszym zadaniem było doświadczenie zimna i ciepła poprzez zbawy badawcze.
- Uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatralnym "Opowieść wigilijna" i spotkaliśmy się ze Świętym Mikołajem, który rozdał nam prezenty. To był miły i wyjątkowy czas.
- Odbyły się warsztaty kulinarne, podczas których p. Kasia (mama Emilki) uczyła nas jak przygotować świąteczne, pyszne, aromatyczne pierniczki oraz wykonała prezentowe, śmieszne fotografie - serdecznie dziękujemy.
- W grudniu odbył się także rodzinny konkurs plastyczny "Ozdoba Bożonarodzeniowa" - dotarły do nas piękne i ciekawe prace, jesteśmy pod wrażeniem kreatywności i zaangażowania. Gratulujemy sukcesów!
- Zaprezentowaliśmy swoje umiejętności podczas spotkania wigilijnego przy choince. To był magiczny czas zakończony wspólnym kolędowaniem.
Zapraszamy do obszernej fotorelacji z miesiąca grudnia.