AKTUALIZACJA!! Koronawirus!!

Uwaga Rodzice!

AKTUALIZACJA

Drodzy Rodzice,
po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie oraz za zgodą organu prowadzącego zajęcia w grupie Misia Uszatka zostały zawieszone w okresie od 08.11.2021- 15.11.2021 r.

Termin kwarantanny Państwa dzieci podany został/ zostanie telefonicznie przez pracowników Sanepidu. Do przedszkola dzieci wrócą 16.11.2021 r. Wtedy to zajęcia stacjonarne zostaną przywrócone. Do tego czasu, nauczycielki z grupy przygotowały dla dzieci zadania, o których poinformowały Państwa telefonicznie.

Informuję także, że jako miejsce odbywania kwarantanny dla dzieci zgłoszono adresy zamieszkania podane przez Państwa w placówce. Osoby, które chcą dokonać korekty adresu odbywania kwarantanny mogą tego dokonać poprzez kontakt z infolinią Inspekcji Sanitarnej pod nr tel. 22 25 00 115.

Zgodnie z prośbą PPIS zawiadamiam Państwa o możliwości przeprowadzenia bezpłatnego badania w kierunku SARS-CoV-2 w 7 dobie kwarantanny. Aby poddać się badaniu należy w 6 dobie kwarantanny dokonać zgłoszenia poprzez infolinię Inspekcji Sanitarnej pod nr tel. 22 25 00 115 informując o potrzebie zlecenia testu. Co ważne jednak, negatywny wynik testu nie spowoduje skrócenia okresu kwarantanny.

Informuję jednocześnie Państwa, że ze względu na organizację pracy przedszkola i ogólną niską frekwencję dzieci w grupach, może zaistnieć konieczność łączenia grup (aby zapewnić opiekę wszystkim dzieciom).

Magdalena Drwęcka
wicedyrektor przedszkola

Drodzy Rodzice,
z przykrością zawiadamiam, że w dniu dzisiejszym (t. j. 07.11.2021 r.) wpłynęło zgłoszenie rodzica o dodatnim wyniku testu na obecność koronawirusa u jednego z naszych wychowanków (w grupie Misia Uszatka). Rodzice wszystkich dzieci, które miały kontakt z tymże dzieckiem oczekują na telefon z Sanepidu o nałożonej kwarantannie.

Informuję także, że w dniu jutrzejszym, t.j. 08.11.2021 r. wystąpię z wnioskiem o zawieszenie zajęć w grupie Misia Uszatka. O decyzji Sanepidu i organu prowadzącego będę informować w aktualizacji tej wiadomości.

Życzę dużo zdrowia,
Magdalena Drwęcka