Pożegnanie przedszkola w tanecznym rytmie:)

Dziecięca niecierpliwość, oczekiwanie i wypatrywanie swoich Bliskich... Potem radość, duma, humor i taneczne rytmy... Dziś uroczyście – i z wielkim przytupem – pożegnały minione lata wspólnej zabawy i nauki sześciolatki z Grupy Niebieskiej. To była wyjątkowa, pełna energii, a jednocześnie emocjonujących i wzruszających chwil uroczystość zakończenia przedszkola.
Dziękujemy Wam za każdy dzień kreatywnych zabaw i wspólnego odkrywania świata. Byliście wspaniałą grupą! Wiele się wydarzyło przez te lata i przez cały czas wspólnych chwil! Urośliście, jesteście starsi, nabyliście wielu umiejętności i kompetencji...
Zostają z nami Wasi młodsi Koledzy:)
Życzymy Wam, aby szkoła była dla Was miejscem nie tylko nauki, ale przede wszystkim wspaniałych odkryć i wesołych chwil. Pamiętajcie, że drzwi przedszkola są dla Was zawsze otwarte – odwiedzajcie nas, dzielcie się Waszymi przeżyciami, pasjami, emocjami!
Dziękujemy również Waszym wspaniałym Rodzicom za zaufanie, pomoc i cudowną współpracę przez te wszystkie lata. To dzięki Wam tworzyliśmy tak zgraną przedszkolną rodzinę:)
Teraz przede wszystkim należy Wam się odpoczynek:) Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji, wspaniałych przygód oraz niezapomnianych wrażeń!












